دانلود طرح درس و روش تدریس علوم دوم، درس1 : زنگ علوم(گردش در باغ)

دانلود فایل طرح درس و روش تدریس علوم دوم، درس1 : زنگ علوم(گردش در باغ)

طرح درس و روش تدریس علوم دوم، درس1 : زنگ علوم(گردش در باغ)

طرح-درس-و-روش-تدریس-علوم-دوم-درس1--زنگ-علوم(گردش-در-باغ)طرح درس و روش تدریس علوم دوم درس زنگ علوم(گردش در باغ) در قالب ورد و شامل 6 صفحه.

در این درس، دانش آموزان یاد می‌گیرند هنگام مشاهده پدیده‌های طبیعی از چند حس خود استفاده کنند، مشاهدات خود را دقیق و در قالب جملات عینی یادداشت نمایند، در زمان ارائه گزارش یا بحث و گفتگو از مستندات خود استفاده نمایند و به حافظه خود اعتماد نکنند.

از تصویر عنوانی موجود در کتاب برای ایجاد انگیزه در دانش‌آموزان استفاده کنید. با پرسش و پاسخ‌های مناسب و هدفمند، ارتباط دانش‌آموز را با معلم و موضوع درس برقرار کنید…

اهداف درس:

✅ هنگام بازدید و گردش علمی و برخورد با پدیده‌های مختلف عادت کنند به مشاهده دقیق محیط پیرامون بپردازند.
✅ هنگام بازدید و گردش علمی و برخورد با پدیده‌های مختلف عادت کنند از مشاهدات خود یادداشت برداری نمایند و آنها را به صورت جمله‌های درست بیان کنند.
✅ هنگام بازدید و گردش علمی و برخورد با پدیده‌های مختلف عادت کنند از مشاهدات خود یادداشت برداری نمایند و آنها را به صورت جمله‌های درست بیان کنند و هنگام ارائه گزارش از یادداشت‌های خود استفاده نمایند.

دانلود فایل

دانلود فایل طرح درس و روش تدریس علوم دوم، درس1 : زنگ علوم(گردش در باغ)
روش تدریس درس زنگ علوم(گردش در باغ),درسنامه درس زنگ علوم(گردش در باغ),سوالات درس زنگ علوم(گردش در باغ),پاورپوینت درس زنگ علوم(گردش در باغ)
دانلود پروژه تحقیق جزوه مقاله کتاب پاورپوینت
در شاخه فیزیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *