دانلود فایل اکسل حضور و غیاب کلاس تا 100 نفر

دانلود فایل فایل اکسل حضور و غیاب کلاس تا 100 نفر

فایل اکسل حضور و غیاب کلاس تا 100 نفر

فایل-اکسل-حضور-و-غیاب-کلاس-تا-100-نفر

توضیحات:
فایل اکسل حضور و غیاب کلاس تا 100 نفر.
فایل اکسل حضور و غیاب کلاس تا 100 نفر. قابل ویرایش و استفاده برای دانش آموزان، دانشجویان، مربیان، مدارس و … فقط کافی است اسامی دانش آموزان را در جدول وارد کنید، در هر روز یکی از گزینه های (ح) حاضر یا (غ) غایب را انتخاب کنید تا خود برنامه همه چیز را برای شما حساب کند.
در صفحه ی “مهر” ماه اسامی کل افراد کلاس را وارد کنید. این اسامی به صورت خودکار در لیست تمامی صفحات ماه های دیگر وارد خواهند شد. جمعیت کلاس به صورت اتوماتیک محاسبه خواهد شد و در کل صفحات درج می شود. در جلوی هر نام به تعداد روزهای ماه، خانه خالی وجود دارد که می توانید گزینه “ح” یا گزینه “غ” را انتخاب کنید. در انتهای ردیف، تعداد کل غیبت های هر شخص در هر ماه را مشاهده خواهید کرد. به هر تعدادی که غیبت موجه داشته باشد، می توانید در ستون “موجه” به صورت عددی وارد کنید تا از کل غیبت های ماه کسر شود و در نهایت تعداد غیبت های غیر موجه به صورت اتوماتیک محاسبه و نمایش داده می شود.
این کار را باید برای تمامی ماه های تحصیلی سال انجام دهید تا در نهایت یک آمار کامل از هر دانش آموزش را در صفحه “آمار کلی سال تحصیلی” مشاهده کنید.
پس از تکمیل یک سال تحصیلی می توانید این فایل را در پوشه ای بایگانی و دسته بندی کنید و مجددا با یک کپی جدید از فایل، برای فایل جدید بگیرید.
دانلود فایل

دانلود فایل فایل اکسل حضور و غیاب کلاس تا 100 نفر
اکسل,پروژه اکسل,فایل اکسل,فایل,خرید اکسل,خرید فایل اکسل,حضور و غیاب,فایل حضور و غیاب,اکسل حضور و غیاب,حضور و غیاب کلاس,حضور و غیاب مدرسه,برنامه حضور و غیاب,برنامه اکسل,دانلود برنامه اکسل,دانلود پروژه اکسل,دانلود فایل اکسل
دانلود پروژه تحقیق جزوه مقاله کتاب پاورپوینت
در شاخه گوناگون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *