دانلود پروژه درخت تصمیم اولویت تحلیل رفتار شهروندان در تفکیک زباله از مبدأ با بهره گیری از الگوریتم درخت تصمیم (مدیریت پسماند شهرداری)

دانلود فایل پروژه درخت تصمیم اولویت تحلیل رفتار شهروندان در تفکیک زباله از مبدأ با بهره گیری از الگوریتم درخت تصمیم (مدیریت پسماند شهرداری)

پروژه درخت تصمیم اولویت تحلیل رفتار شهروندان در تفکیک زباله از مبدأ با بهره گیری از الگوریتم درخت تصمیم (مدیریت پسماند شهرداری)


درخت‏هاي تصميم یکی از متداول ترین، قوي‏ترین و شهودي‏ترین ابزارهاي طبقه‏بندي هستند. الگویی که توسّط یک درخت تصميم ایجاد می‏شود، می‏تواند به تعدادي قانون “اگر”- “آنگاه” تبدیل شود و روابط ميان ویژگی‏هاي خروجی و ویژگی‏هاي ورودي در آن نمایان می‏شود. علّت نامگذاري این روش به عنوان درخت تصميم این است که این درخت، فرآیند تصميم‏گيري براي تعيين طبقة جواب یک داده ورودي را نشان می‏دهد. این روش جزء مشهورترین الگوریتم‏هاي یادگيري استقرائی است که به صورت موفّقيّت‏آميزي در کاربردهاي مختلف به کار گرفته شده است. مزایاي استفاده از درخت تصميم نسبت به سایر تکنيک‏هاي داده‏کاوي شامل موارد ذیل است: • دقّت درخت تصميم نسبت به سایر الگوهاي داده‏کاوي بيشتر است. • براي انواع مختلف داده‏ها اعم از طبقه‏اي و پيوسته قابل کاربرد است. • نسبت به سایر الگوهاي طبقه‏بندي سریع تر محاسبه می‏شود. • قانون‏هاي به‏دست آمده در آن راحت‏تر درك می‏شود. پاورپوینت تعداد اسلاید 9 حجم 200 کیلوبایت …

پروژه درخت تصمیم اولویت تحلیل رفتار شهروندان در تفکیک زباله از مبدأ با بهره گیری از الگوریتم درخت تصمیم (سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد)

دانلود پروژه تحقیق پاورپوینت جزوه کتاب مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *