دانلود گزارش کار آزمایش ترسیم در آینه – آزمايش يادگيري و انتقال دوجانبه (نمونه اول)

دانلود فایل گزارش کار آزمایش ترسیم در آینه – آزمايش يادگيري و انتقال دوجانبه (نمونه اول)

گزارش کار آزمایش ترسیم در آینه – آزمايش يادگيري و انتقال دوجانبه (نمونه اول)

گزارش-کار-آزمایش-ترسیم-در-آینه--آزمايش-يادگيري-و-انتقال-دوجانبه-(نمونه-اول)نمونه گزارش کار آزمایش یادگیری انتقال دوجانبه در قالب فایل word در 7 صفحه

فهرست مطالب:
چكيده
مقدمه
ادبيات تحقيق
طرح تحقيق
فرضيه ها
شيوه اجراي آزمايش
نتايج آزمايش
بحث و تفسير
گزارش باليني
پيوست

بخشی از متن فایل:
نتايج آزمايش:
با توجه به نتايج بدست آمده از مراحل 12 گانه و مقايسه تعدا خطاها زمان انجام فعاليت و ضريب انتقال به اين نتيجه مي رسيم كه تمرين و تكرار باعث انتقال اطلاعات از نيمكره‌هاي مغز به يكديگر كاهش تعداد خطاها و هم چنين كاهش زمان انجام آزمايش در مراحل 12 گانه گرديده است. (نمودارهاي ارائه شده در پيوست).
بحث و تفسير
در اين آزمايش طبق جدول نتايج و نيز طبق نمودارها آزمودني در مرحله 1، 228 خطا مرتكب شده است. اين مرحله را با زمان 263 ثانيه پيموده و در مرحله 12 نيز تعداد خطاهاي وي به 45 كاهش يافته و مسير را نيز با 40 ثانيه زمان طي كرده است.
پس از مقايسه مراحل او 12 با يكديگر و طبق فرمول بدست آمده ميزان ضريب آزمودني كه 82/0 مي باشد كه با توجه به جدول نتايج نيز به تدريج كه آزمودني به مراحل آخر نزديك شده از ميزان خطا و زمان سپري شده كاسته شده است هر چند كه در بعضي مراحل مياني افزايش داشته اما در مجموع اين نتيجه را مي توان گرفت كه اطلاعات از يك نيمكره به نيمكره ديگر منتقل …………….

دانلود فایل

دانلود فایل گزارش کار آزمایش ترسیم در آینه – آزمايش يادگيري و انتقال دوجانبه (نمونه اول)
آزمایش ترسیم در آینه روانشناسی تجربی,گزارش کار آزمایش ترسیم در آینه,آزمایش ترسیم در آینه,گزارش کار ترسیم در آینه,آزمايش يادگيري و انتقال دوجانبه,آزمون یادگیری و انتقال دوجانبه,فیلم آزمایش ترسیم در آینه,مقاله در مورد یادگیری و انتقال دو جانبه,یادگیری
دانلود پروژه تحقیق جزوه مقاله کتاب پاورپوینت
در شاخه روانشناسی و علوم تربیتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *