سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی ۱۴۰۱

سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی ۱۴۰۱

هدف اصلی از آزمون های اصلی و مقدماتی آیین نامه راهنمایی و رانندگی آشنایی رانندگان با مقررات رانندگی و آموزش انتخاب بهترین و درست ترین روش برای رانندگی در جاده ها و خیابان ها در هر شرایطی است. اگر شما هم یکی از داوطلبان کسب گواهینامه هستید، احتمالا می دانید که نخستین قدم برای دریافت گواهینامه، قبولی در آزمون آیین نامه رانندگی است. آزمون آیین نامه رانندگی بین داوطلبان گواهینامه ی پایه سه، پایه دو و موتور سیکلت مشترک است.

ازمون آیین نامه رانندگی در عین حال که می تواند فوق العاده ساده باشد، ممکن است برای برخی تبدیل به یک کابوس شود. این امر بسته به این است که چه روشی را برای مطالعه آیین نامه برگزینید. در برابر شما چند راه وجود دارد. یکی از این راه ها که شاید وقت گیر ترین آنها باشد، مطالعه کامل آیین نامه است که البته معتبر ترین روش نیز به شمار می آید؛ زیرا در این روش فرد تمامی نکاتی که در آینده هنگام رانندگی با آنها برخورد می کند را مطالعه می کند.

آیین نامه راهنمایی و رانندگی بالغ بر صد صفحه کتاب است و همان طور که ذکر شد، مطالعه آن نیازمند صرف زمان قابل توجهی است. روش دیگر حل نمونه آزمون هایی است که برای آمادگی در آزمون اصلی آماده شده اند و شامل نمونه سوالات آیین نامه هستند.

  • سوالات آیین نامه پایه سوم
  • برای قبولی در آزمون آیین نامه دیگر نیاز به خواندن ۲۱۹ صفحه از کتاب نیست.
  • با اصل سوالات سر جلسه امتحان
  • بدون خواندن یک خط از کتاب بار اول بدون غلط قبول بشین

توجه! دوستان این سوالات نمونه سوال نیست، بلکه اصل سوالات سر جلسه امتحان آیین نامه هست.

  • سوالات شامل تمامی برگه ها یا کارتکس های زرد رنگ سر جلسه امتحان هست که ۱۰۰ درصد با این سوالات قبول میشوید بدون خواندن کتاب و نمونه سوالات
  • سوالات آیین نامه شامل ۲۰ کارتکس اصلی هیتر که خواندن آنها بیشتر از چند ساعت وقت شما رو نمی گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.